Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jó ha így és itt futok?...

Az jó ha így és itt futok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretek eljárni futni, egy időben jártam el, mármint a szabadba, gátra. Csak sajnos túl sok időt vesz el, hogy oda kisétálni futni hazajönni stb. Na és az a lényeg, hogy az ugyanolyan vagy legalábbis hasonlóan hatásos lenne ha itthon futnék? Nem futópadon, az sajnos nincsen, de szóval hogy az udvaron értettem, hogy ott futni. Kertes házban lakom a családommal, ők már mondták fussak nyugodtan nem néznek hülyének vagy ilyenek. Jó nagy az udvarunk meg minden csak annyi a baj hogy ugye köröket futnék de persze többet és akkorát amekkorát lehetséges. Szóval a lényeg: ez mozgás, sportolás nem feltétlenül fogyás szempontjából hatásos?

Bocsánat ha hosszú lett a "magyarázat". Előre is köszönöm a válaszaitokat! (:



2014. aug. 17. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Futhatsz kertben is, csak unalmasabb. Kalóriát ugyanúgy égetsz vele.
2014. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igen, gondoltam, hohy unalmasabb de végülis így is mozgok meg minden csak kicsit monoton jellegű de el lehet viselni :)
2014. aug. 17. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!