Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hétfőn futok, miért fáradta...

Ha hétfőn futok, miért fáradtak még szerdán is az izmaim?

Figyelt kérdés

Bringázásnál ugyanez. Túrázással is.


Ha többet mozgok, akkor ugye jobban elfáradnak az izmaim. Azonban nem elég egy pihenőnap, harmad- és negyednap is még fáradtak az izmaim. Rendesen fáradtak. És nemcsak az elején, hanem sokkal kisebb a terhelhetőségem.

Az izomlázam is 3-4-5 nap alatt múlik el.



A magnéziumhiány kb. kizárva, többek között mert akkor is ilyen voltam, amikor szedtem, meg akkor is, amikor épp laborom volt és az Mg-t is nézték.


2014. aug. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen genetikád van, neked több idő kell. Nem vagyunk egyformák. Van aki házat örököl, van aki kevésbé jó genetikát.
2014. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincsenek hozzászokva az intenzív mozgáshoz. Csatlakozom az előttem szólóhoz.. ha izomlázad van, keress rá praktikákat.. ha rádolgozik az ember akkor jobb lesz, de ez a Te esetedben nem valami előnyös. Esetleg masszírozd a fájó testrészt, vagy a zuhany alatt álva váltakoztasd a hideg és a meleg víz sugarát és ezzel lazítsd az izmaidat.. esetleg jégzselé vagy spray?
2014. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen fáj.

Sokszor csak fáradt az izmom. Tehát konkrétan mintha negyvennyolc óra se lenne elég, hogy kipihenje magát az izmom.

2014. aug. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!