Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőm miért nem edz tovább...

Az edzőm miért nem edz tovább engem ha?

Figyelt kérdés
Az edzőm azt mondta hogyha rászokok a vagdosásra akkor természetesen segít de nem edz többet mert fáradtabb leszek, és nem fogok tudni annyira koncentrálni. De ez miért olyan nagy baj?? Most ha kicsit fáradtabb vagyok..szerintem egyáltalán nem nagy dolog. A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. aug. 12. 23:43
1 2
 11/15 Andi80018 ***** válasza:
Jó, de minek vagdosod magad? Inkább csak eddzél. De télleg.
2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem vagdosom magam! csak úgy érzem vissza fogok szokni :/ de remélem nem

és arról nem beszélnék hogy miért ne haragudj

2014. aug. 13. 20:36
 13/15 Andi80018 ***** válasza:
Na, hát akkor reméljük nem. Ennyi. Egyébként valószínű az edződ nem vállalja érted a felelősséget. Ha ő úgy látja, hogy nem akar veled foglalkozni, annak gondolom oka van. Ennyi.
2014. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, én régebben vagdostam magam és nem lettem fáradtabb. Az edzőm észre vette egy idő után, elmondtam neki, ennek ellenére jártam tovább és ugyan olyan jó voltam mint előtte. Röplabda, amúgy. Hogy a te edződ mi alapján vélekedik így azt nem értem. Ha véletlen összehorzsolod valamidet nem edz mert biztos fáradt vagy? Seb az is. De döntsd el, melyiket szeretnéd jobban: vagdosni magad vagy edzeni? Én a helyedben az utóbbit választanám ;)
2014. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, de hála istennek már nem érzek rá késztetést hogy megvágjam magam. :) már jól vagyok teljesen :)
2014. aug. 23. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!