Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétázom és elment az erőm,...

Masina kérdése:

Diétázom és elment az erőm, Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
172 centi vagyok és 82 kiló voltam év elején. Szerettem volna lefogyni, laposabb hasat is persze és, hogy jobb legyen az erőnlétem (tudom, hogy nincsen helyi zsírégetés) Ment is nagyon szépen. Reggelire kefir, napközben párolt zöldség meg csirke, esetleg hal stb. Este max zacskós leves vagy keksz Mára már 12 kilótól meg is szabadultam. Jelenleg 69-70 kiló vagyok Hozzá kell tennem, hogy bringával járok munkába, ami napi 30 kilométer (2x15). Ezt felfoghatjuk kardio edzésnek, mert közepes tempóban csinálom. De nem is ezzel van a problémám Most kb 1,5 hónapja elkezdtem súlyzós edzéseket is csinálni itthon + szabad súlyos gyakorlatokat. Fekvőtámasz, huzockodás stb. Beköszöntött ez a nagy meleg és egyszerűen nincsen energiám, erőtlen vagyok. Azonban még távol van az alagút vége Mit javasoltok? Edzések előtt egyek olyan kaját, amiben kevés a szénhidrát és feltölt az edzés idejére? Vagy szedjek valami kiegészítőt? Trollok, ha lehet ne szóljanak hozzá. Inkább olyanok tanácsát várom, akik bejárták már ezt az utat vagy jelenleg is ezen az úton járnak
2014. júl. 31. 20:42
 1/6 A kérdező kommentje:
szabad súlyos=saját súlyos
2014. júl. 31. 20:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha tölts egy kicsit vissza ch-val. Ch= szénhidrát. Én mikor diétázom, akkor megy 5-6 nap alacsony ch és 1 vagy két nap kis visszatöltés. Így nem lassul be az anyagcsere és lesz erő is.
2014. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.lehetséges, hogy érzékeny vagy a melegfrontra vagy a kettős frontokra, több embertől is hallottam már, hogy nagyon legyengült.

ilyen esetben ha teheted hűvösben edz, és figyelj a megfelelő víz és sóbevitelre.

2.ha a ch beviteled alapvetően megfelelő, nem vagy fáradt. folyamatosan töltsd fel magad lassú chval. ha mégis fáradt vagy, akkor a hiba pl a pihenésben keresendő, ami a kerékpározás miatt nagyon valószínű, illetve kell pihenőnap az edzések közé. vagy vitaminokban, nyomelemekben, zsírokban...

3.kiegészítőnek multivitamin, porcvédő, probiotikum és szelén megfontolandó. hozzátenném pl a halolajat is, de ezt a zsírokkal egybevéve természetes forrásokból is nagy adagokban be lehet vinni.

valószínűnek tartom, hogy a táplálkozásod sem tökéletes.

2014. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket,tanácsokat

Mindenképp kell valami ch edzések előtt,vagy valami kieg.,mert így meg vagyok torpanva, úgy érzem.

2014. aug. 1. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
az edzések előtti ch remélem nem cukrokat jelent, persze te tudod mit akarsz
2014. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogyis,bebaszna :)

Majd okosan kitalálom

2014. aug. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!