Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami technikája a láb...

Van valami technikája a láb nélküli kötélmászásnak?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy erösithetném, azokat a izmokat, amiker leginkább használatba veszek? KB: 12 nap van rá :D, bármilyen ,csak irjátok.
2010. jan. 13. 19:05
 1/7 anonim válasza:

hát gondolom legfőképp a karizmaidat használod, szóval fekvőtámasz, súlyzó ilyenek...

:)

2010. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a leghatékonyabb, ha gyakorlatban próbálkozol, hiszen az kifejezetten azokat az izmokat erősíti. Talán a húzódzkodás is segíthet. Mondjuk én sokáig falat másztam, így könnyen beszélek:)
2010. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húzodzkodás? Azt hogy kellene?
2010. jan. 13. 19:32
 4/7 anonim válasza:
Egyet értek a húzódzkodással,csinálhatod pl egy rúdon is vállhoz és álhoz. De a legjobb ha magán a kötélen csinálod, és egyre magassabbra, 12 nap alatt sikerülhet simán. Nekem megy nem olyan nehéz, ügyelj rá, h mászás közben ne nagyon himbálódz, ezt a lábaiddal tudod korrigálni a levegöben. Ne fogj átt túl nagy távolságokat, hanem közvetlenül egymás után rakd a kezeidet.
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy csinálni, hogy leginkább a hátizmaidat veted be, amúgy keskeny fogású húzódzkodással lehetne rá edzeni.


[link]

2010. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megprobálom.
2010. jan. 13. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Húzózkodás, de úgy, hogy a két kezet egymás mellett van. Iszonyú szűken kell csinálni. De legjobb a gyakorlat.
2010. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!