Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HOgyan kell lemenni egy box...

HOgyan kell lemenni egy box edzésnek? (lent)

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatoknak kell lenni? Mondjuk én futok, ugrókötelezek, árnyékolok, zsákolás ennyi nekem. De mondjuk hallottam olyat, hogy 7-10 kg os kalapácsal ütni gumit meg stb. Ilyenekre vagyok kíváncsi mivel tudom fejleszteni a box erőmet, sebeséget, képességet? Bármilyen segítséget előre köszönök :)

2014. aug. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
medici labda amugy neten ha keresgélsz találsz elég sok módszert de nekem edzésen mindent megmutattak otthon meg nem lehet rendesen bokszot tanulni.
2014. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nállunk ugy van h edzés elött focizunk vagy lábteniszezünk utána kb fél orát futunk, sprintelünk utána nyujtunk meg bemelegítünk, most nem fogom leiirni mindet mert a héten mindegyik nap más az edzés de általában ezután mindig van 3 x 3 perc ugrálókötelezés és ez után vagy közbe fekvőtámaszok is előfurdulnak majd 3 x 3 perc zsákolás és valamennyi szünet is van köztük de szerintem biztos nem több 1 percnél de lehet még annyi se és szokott lenni még árnyékboksz meg dobáljuk a labdát is és néha gyakorló meccsek is vannak és minden edzés végé hasizom gyakorlatok vannak ez kb általában, de teknikákat is szoktunk gyakorolni de most lusta vagyok mindent leírni de remélem segitettem amugy menj el edzeni 1 gymbe mert otthon nagyon nehéz is lesz meg nem is lesz jó a teknikád és egy edzésen a többiek is inspirálnak.
2014. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem h 1 edzés nállunk 2 óra.
2014. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, nincs lehetőségem edzeni járni terembe mert falun lakok :/ Köszi a segitséget :)
2014. aug. 6. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs közelbe 1 város ahol van boksz edzés? Érdeklődd meg neten vagy valakitől aki jártas ebben ha 5 10 kmes körzetben van lehetőséged akkor csak biciklivel kell bejárnod vagy ha meszebb van és van anyagi háttered akkor buszal én legalábbis így oldanám meg. Meg kezdj el rendszeresen futni is mert az az alapja az egésznek.
2014. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Futni nagyon sokat szoktam és birok is nagyon kondim megvan :)
2014. aug. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!