Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés vagy súlyzós...

Fegyencedzés vagy súlyzós edzések?

Figyelt kérdés

én a fegyencet akarom választani de azért megkérdezem a véleményeteket :)


Én nem akarok nagyon izmos lenni mint azok akik csak pózolgatnak a bicepszükkel és közben semmi erő nincs benne.

azt akarom h rendesen ki legyen dolgozva a testem és h összehangoltan működjenek az izmok.. azt akarom h legyen az izmaimban erő és ne csak fel legyenek "fújva".. akkor sokkal jobb a fegyencedzés igaz? :)



2014. júl. 31. 14:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
a testépítésnek semmi értelme azon kívül hogy látszatra jól fogsz kinézni, a funkcionális erő sokkal többet ér:) továbbá a testépítés merevvé tesz, lassú leszel, állóképességed nem lesz, ja és ha komolyabb szinten akarod csinálni akkor zabálni kell a sok cuccot, merő passzív izomzatod lesz ami tényleg csak a súlyok emelgetésére lesz jó.. egy aktív gyors izomzat milliószor jobb :) de igaz.. mindenki csinálja azt amit akar ;)
2014. aug. 1. 23:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Valszeg Mike Tyson is a sok fekvőtől néz ki úgy, ahogy. És lám, tényleg milyen rém rossz állóképessége, kötött izomzata, és semmire sem jó ereje van. Egy haszontalan nagy vicc az az ember, valóban...
2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
az a probléma, hogy a kérdező az alapfogalmakkal sincs tisztában, mint testépítés.
2014. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem az, hanem hogy ez a szekta eléggé befogta már az elméjét.
2014. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
szó sincs ilyesmiről XD és nem akarom leszólni ezt az egészet de aki reálisan nézi a dolgokat az tudja h a gyors aktív izom sokkal jobb mint a túlterhelt izmok... ha valaki kemény súlyzós edzéseket végez az hosszútávon elég sok panasza lesz.. de mindenki csinálja azt amit akar ;)
2014. aug. 2. 12:38
 16/19 Máté_98 válasza:
Én fegyences vagyok, de kézi súlyzóval is szoktam dolgozni! Szerintem mind a kettő a maga terén jó, csak ne vidd túlzásba őket ;) jah és sportolj is (futás, úszás)
2014. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Nézd meg ezt a csajt, valahol az edzéseit is mutatja súlyzókkal, ha utána tudod csinálni, akkor szidjad a gyúrósokat:

https://www.youtube.com/watch?v=negAzx-M_yI

2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D :D
2014. aug. 26. 17:47
 19/19 Zitek válasza:
mindkettő fajta edzést lehet jól, hasznosan csinálni, és mindkettőt lehet szarul is. egyik sem rossz, és nem jobb, vagy rosszabb a másiknál. csak más. az okos sportoló kihasználja mindkettő előnyeit.
2014. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!