Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kalóriaégetés csak attól...

A kalóriaégetés csak attól függ, hogy mennyit csinálom. és milyen gyorsan vagy attól is h nekem ez mennyire megerőltető/?

Figyelt kérdés
Elkezdtem eljárni futni de 10perc után majdnem meghalok pedig nem sprintelek de ettől még ugyanannyi kalóriát égetek mint az aki sokkal könnyebben megteszi ezt a távot??(16/L 57kg vagyok)
2014. júl. 18. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
És még attól is függ, hogy te nő vagy és attól is, hogy mennyi a testsúlyod. Egy nehezebb férfi lényegesen több kalóriát használ fel ugyanannyi aktivitással. Egyébként nem meghalni kell futás közben, hanem olyan tempó kell, amivel aerob tartományban tudsz edzeni 40-60 percig, ha zsírleadás a cél. Ez 120-130-as pulzust jelent csak. Edzetlenebb embereknél ez lassú kocogás vagy gyors gyaloglást jelent.
2014. júl. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan szoktam futni de igy is hamar elfáradok,nem tudom miért mert biciklizésnél meg nem szoktam elfáradni azt órákig tudnám csinálni !!
2014. júl. 19. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bicajozni könnyebb aerob tartományban, de idővel a futás sem lesz gond nálad.
2014. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahaa :))
2014. júl. 19. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, testzsír, pulzus, magasság, kor, testsúly, edzettség függő, hogy ennyi kalóriát égetsz.
2015. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!