Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabad így futni?

Isaac42 kérdése:

Szabad így futni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elkezdeni futni, salakon, betonon, füvön, vagy valamin...de nem tudok most semmilyen cipőt venni hozzá. Szeretnék kicsit edződni a futáshoz, és talán fogyni is, égetni pár kalóriát. Ami van cipőm, az nem egy mai darab, de még bírja, azt viszont nem hiszem, hogy futócipő lenne. Ha nem futok olyan sűrűn, akkor is lehet baja a lábamnak? Vagy akkor most nem is futhatok, csak séta?

2014. jún. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha, ha a koliba elfelejtem felvinni a futómat, salakon meg erdőben. Hogy egészséges-e, nem tudom (biztos nem), egyelőre még soha nem volt panaszom, persze ezek a problémák később jönnek elő, ha előjönnek.
2014. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy 5 ezer ftos decathlonos kalenjire futja akkor vegyél. Sokkal jobb mint sima sportcipőben futni.
2014. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg olyat sem tudok venni, de tervezek legalább valami olyan árkategóriájút beszerezni. Addig is viszont megpróbálom ezzel, olyan sokat úgy sem tudok kezdőként szerintem futni, hogy megártson.
2014. júl. 1. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól tartok nem lesz nagy segítség, de kezdetben mikor sima sportcipőben futottam (max 5 alkalommal) akkor tettem bele egy itthon talált talpbetétet, aminek a sarok része gumiból van. Viszont ilyesmi sztem 2 ezer körül van. Jobban megérné a kalenjire összegyűjteni, és nem erre beruházni. Viszont ha véletlenül van ilyened, akkor más.
2014. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csiß ***** válasza:
Én 650ft-ért láttam ilyen "sport" talpbetétet egyik üzletben.(mondjuk nagyon nem néztem meg mert nem azért mentem).Átmenetileg megoldás lehet..de azért jobb lenne egy rendes cipő :/
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az a baj hogy a futócipők elöregednek és elkopnak egy futó cipő gyártástól számított kb5 évig használható és azután tönkremennek a belső szivacsos részei kívűlrol jól nézhet ki de elveszti a csillapítását és ezáltal sérülhetnek (sérülnek )az izuleteid és fájni fog a lábad ,és kb 1000km et lehet bennük megtenni az 5 éven belül mert színtén elhasználódnak itt az a baj hogy 20 30 ezer forint körül vannak a jobb futócipők .hidd el megéri mert ha rossz cipőben futsz a lábad bánja. remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!