Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak ennyit mozgok az úgy...

Ha csak ennyit mozgok az úgy jó lesz? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval: most 4 hétig nem nagyon tudok konditermi edzésbe kezdeni.Viszont tudok járni teniszezni/lovagolni/úszni.Ezt kiegészíteném aerob mozgással.(van lehetőségem futópadon emelkedőn felfelé sétálni,szobabiciklizni).Csak kicsit összezavarodtam.Ha egy hónapig úgy diétázok(szálkásító)hogy nem végzek súlyzós edzést,akkor plöttyedten fogok lefogyni? kb. 4 hét múlva személyi edzővel fogok konditeremben edzeni,de addig is le akarok adni pár kg-ot.A diétát már sikerült összeállítani,a mozgás kérdéses még.Amúgy nincs sok feleslegem,az utóbbi időben jött fel pár plusz kg,amit mindenféleképpen le akarok adni,és utána izmosodni.

2014. júl. 14. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/l
2014. júl. 14. 23:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Plusz:tornákat nem nagyon szeretem,nem tudok dönteni,hogy kezdjek neki,meg annyiféle van...Lehet meg kéne barátkozni a tornával,nem tudom,esetleg ha vki tud vmi jót,ami
2014. júl. 14. 23:48
 3/7 A kérdező kommentje:
*ami neki bevált,szívesen várom :)
2014. júl. 14. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended 3s használod az izmaid akkor csak minimálisan fogsz izmot veszíteni.
2014. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: nem fogyás után kell izmosodni, hanem fogyás közben.

és azzal szedtél izmot magadra, és ha most ezt abbahagyod

aerob mozgást fogsz végezni diéta mellett, tény hogy fogyni fogsz és izmot is fogsz veszteni, az már csak tőled függ hogy mennyit, ha ez idő alatt végzel saját testsúllyal végrehajtandó gyakorlatokat akkor kevesebb izmot fogsz veszteni, és ajánlom a fehérjedús táplálkozást.

2014. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogyas közben nem lehet izmosodni..
2014. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom hogy fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre.
2014. júl. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!