Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves, 166 centis, 56 kg-os srác vagyok, szálkásnak egyáltalán nem mondanám magam, a hasamon még felesleg is van.Ezen szeretnék változtatni, én az úszásra gondoltam, azt szívesen csinálnám és azt írják, az arányos, sportos izomzatot épít úgymond és további előnyei is vannak.Szóval az úszás jó lenne vagy valami mást kellene csinálnom?


Egyébként ha valaki kér, küldök képet magamról, hogy mennyire (nem) vagyok izmos


2014. júl. 8. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a testépítést ajánlom. (Persze mehet mellette az úszás is.)

Viszont a testépítés egy drága sport. Ha érdekel, akkor töltsd le és olvasd el 'A sárga kapszula'-t.

2014. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Testépítést nem szeretném, azt én unnám őszintén szólva.
2014. júl. 8. 17:42
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az evezés nagyon jó sport lenne úgye a felsötestet nagy mértékben erősíti és kellemes sport (szerintem )
2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kajak/kenura gondolsz?
2014. júl. 8. 18:16
 5/5 anonim válasza:
Igen mind a kettő jo a többit te döntöd el h melyiket :) de én csak ajánlom
2014. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!