Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A heten 6 nap gyors gyaloglas,...

A heten 6 nap gyors gyaloglas, green coffee complex,2000mg L-katnitin, fehérje, így mehet?

Figyelt kérdés

Mindennap kivanom az edzest, tempos gyaloglas, matol 6km lesz a tav. A vegen 3x10 guggolas, kitores, fekvotamasz, labemelesek, plank.

2 . gyerekkel sokat hiztam. 93 kilo voltam junius 26.-an, most vagyok 89kg. 26.-a ota emeltem a karnitin adagomat 500-rol 1500-ra. Tegnaptol 2000-re, vettem folyekonyat. Ezt meg kiegeszitenem green coffee kapszulaval, napi 2-vel. A feherje megy edzes utan.

Mar 2 honapja rendszeres a testmozgasom, de most valik igazan azzá! ;) eddig egy grammot nem fogytam, viszont sokat karcsusodtam.


2014. júl. 6. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nagyon odafigyelve es egeszsegesen taplalkozom. Nincs liszt, teszta, kenyer, cukor. Sok zoldseg, hus, gyumolcs. Mindenbol kevesebbet. 4-5x egy nap. Min. 2 liter viz.
2014. júl. 6. 13:10
 2/3 tap bela ***** válasza:
Tempos gyors gyaloglás, 6km. Nem látom az elektolitos folyadékot? A karnitin Acetyl-l-cranitn vagy egy sima?
2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyet iszok egy hete:

[link]


Ezt ma kezdeném el:

[link]


Ilyet vettem tegnap:


[link]


Ezeket mar regota használom:

[link]


[link]

2014. júl. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!