Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül a bámészkodó, beszólogató embereket?

Figyelt kérdés
2 hete járok heti 4-5 alkalommal futni, és eddig mindig vagy megbámultak vagy beszóltak. És persze, "ne figyelj rájuk, szard le",stb de engem mégis nagyon zavarnak :( :D zenével futok, szóval némileg kizárom a külvilágot, de mégis irritál, mikor magamon érzem a tekintetüket
2014. jún. 26. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy. Egy futó nőt mindig megbámulnak. Ha ezt nem akarod, fuss csukott szemmel, vagy ne fuss, hanem maradj otthon.
2014. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nézz a távolba vagy magad elé és vedd hangosabbra a zenét :D
2014. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Azért az nem mindegy,miben futsz...

Ha egy szál semmiben kelleted magad,ne is panaszkodj:D

22f

2014. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Fuss kinyújtott középső ujjal :)
2014. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ehes disznok makkal almodnak..
2014. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is megbámulnak, egyszer zene nélkül futottam és egy csapat fiú utánam szólogatott és azóta inkább zenével futok (nagy melleim vannak és zárt , macifelső volt rajtam és még úgy is észrevették és erre tettek célzást). Azóta csak azt látom, h mozog a szájuk vagy a csillogó szemeket . De engem nem zavar, bár jól elfedem minden testrészem.
2014. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csajok ezt magyarazzatok mar el nekem.felvesziteka cicanadragot,rozsaszin top-ot Szepek akartok lenni minden korulmenyek kozott.Mert varjatok el hogy nenezzunk meg benneteket?
2014. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sporthoz a macskanadrág jellegű nadrág teljesen tökéletes, meg lehet nézni például az országúti kerékpárosokat, milyen ruházatban tekernek. Persze ne legyen átlátszó, vagy ilyesmi.


Az, hogy egyes férfiak ennyire durván primitívek, hogy még a sportolókra is ráizgulnak, pedig csak az ő intelligencia szintjüket jellemzi. Persze nem kell közönségesen kinézni sport közben, meg úgy általánosságban véve semmilyen élethelyzetben, de azért hadd ne kelljen szkafandert húzni a genetikai hulladékok miatt.

2014. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy "cicanadrágot" én például csak és kizárólag futáshoz veszek fel, mert abban kényelmes futni. Nem azért húzom fel, hogy megnézzenek, hanem azért, mert sokkalta kényelmesebb, mint a bőszárú változat.

Alapjáraton viszont a büdös életben fel nem venném, mint önálló ruhadarabot.

2014. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy hol futsz, milyen ruhában, esetleg a testalkatod se (de ez ellen nem sokat tehetsz).


Ha pl faluban, ki városban futsz, akkor azért néznek, mert ott nem szoktak futni az emberek és furcsállják.

Ha futópályán futsz, akkor már nyilván nem lepődik meg senki, hogy jééé van olyan hülye ember aki fut :D Szóval ha itt néznek, akkor már téged mint jelenséget néznek. Szóval maradt a ruha, meg amiket írtak, hogy pl nagy mell.

Írtátok a cicanadrágot is. Szerintem az ilyen utcára való cicanadrág botrányos a futáshoz. Ha passzos futónadrágra gondoltatok, akkor persze az oké.

Hát, a nagy mellre meg drága, és rendesen tartó melltartó kell. Úgy már nem szabad lötyögnie.

2014. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!