Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebben a topikban mindenki 1)...

Ebben a topikban mindenki 1) keni vágja a biokémiát vagy csak tőmondatos törvényszerűségeket tudtok 2) mindenki személyiedző aki csak úgy osztogatja az edzésterveket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Montez(uma) mindent tud, hiaba is ketelkedsz benne! O a legnagyobb kiraly!
2014. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

1) Többen is biokémiával kapcsolatos területen szereztek végzettséget vagy tanulnak.

2) Aki edzéstervet ír, annak aki akar, ír egyet.

3) Erre való ez az egész oldal, hogy az emberek kérdeznek, aki meg akar, válaszol. Ki van emelve regisztrációnál, hogy nem szakemberek, hanem akárki átlagember írogathat ide. Mégis mi a fityfenét vársz??? Mire föl vagy felháborodva??

2014. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem aki itt választ ír, az tudja mit mond, mert lehet több éves tapasztalat van a háta mögött. Nekem idén lesz a 26. év. Ennyi idő alatt csak ragad az emberre valami a koszon kívül. :) Azért regisztáltam ide , mert kerestem valamit a neten, ide tévedtem, láttam egy blődséget, arra akartam válaszolni, és itt ragadtam.
2014. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem akartam felháborodást kelteni csak megfogalmazódott bennem ez a kérdés.

Köszönom a válaszokat.

2014. jún. 15. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gond! :)
2014. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tkodit ***** válasza:
58%

Nem kenem-vágom a biokémiát, de a sporthoz szükséges pár alapvető élettani dologgal szerintem tisztában vagyok. Ez nevetségesen kevés tudás amúgy egy biokémikushoz képest, de talán pont ezért van tele a tökünk néha az állatságoktól, és a lusta kérdezőktől.


Nem vagyok személyi edző sem, de pár év edzés után azért ki tud alakulni némi személyes tapasztalat.

2014. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is élelmiszermérnök vagyok, tanultam biokémiát, de már nem mondanám, hogy minden részét kenem-vágom. Viszont van 29 év edzési tapasztalatom, így azért merek segíteni a kérdezőknek.
2014. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te "is"?
2014. jún. 15. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mire írod? Hogy élemiszermérnök vagyok? Igen, nem kamuzok.
2014. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!