Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzést és a www.madbarz...

Sága kérdése:

Fegyencedzést és a www.madbarz.com oldalon látott edzésterveket hogyan lehetne keresztezni?

Figyelt kérdés

A fegyencben a jó magaviseletet csinálom,és hát a fegyenc inkább az erőre koncentrál,míg a madbarz ha jól látom erő-állóképesség inkább nem?

Hogyan lehetne keresztezni valahogy a kettőt?Mert nekem max. erőre meg erő-állóképességre is szükségem lenne.

Illetve ha nem lehet keresztezni,akkor melyikkel járok jobban?



2014. jan. 11. 20:31
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. jan. 11. 20:41
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha. Szetosztanad ugy hogy:

hetfo: fekvotamasz fegyenc es mellre iranyulo madbarz.

Kedd: Huzodszkodas fegyenc + hatra iranyulo madbarz

Szerda:Kezenallasfekvo es vallra iranyulo madbarz.

Csutortok: Guggolas es hid fegyenc plusz labra iranyulo madbarz

Pentek: Ha szukseget erzed akkor pedig egy plusz karnap madbarz modra

2014. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen ez így nem rossz ötlet,de pontosan hogy pl:

gyakorlom az egykezes fekvőt,utána meg köredzés madbarz módra?pl így?

2014. jan. 11. 21:10
 4/9 aikiboxer ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem úgy logikus, hogy a fegyenccel eljutsz valameddig (mondjuk hogy le tudsz nyomni 3x20 szűk fekvőtámaszt vagy 3x40 rendeset), és ha már ezen a szinten vagy, akkor elkezded a street workoutos gyakorlatokat? Csak mert nekem ezek a madbarsos gyakorlatok sokkal nehezebbnek tűnnek (nem néztem meg őket rendesen).
2014. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ebben igazad van,de nekem az is lényeges,hogy ha pl megy az egykezes fekvő,utána tovább akarok menni az egykezes-egylábas fekvőig,utána meg az egykezes zuhanóbombázó fekvő stb.De közben fejlesztenem kéne még az erő-állóképességemet is,ezért gondoltam a madbarz.com-ra.
2014. jan. 11. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja meg én egy csomó gyakorlatot nem tudok csinálni,mert nincs hol.Nekem egy húzódzkodó-tolódzkodó állványom van,és ezen pl szűk húzódzkodást(nagyon szűket),muscle uppot,koreai tolódzkodást,back,front levert stb.Azért mert vagy beverem a fejem,vagy belerúgnék az állványba.
2014. jan. 11. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire addig eljutsz összeszedsz 20ezret és, ha kertes házba laksz akkor veszel hozzá vasat. Ha városban akkor meg elmész 1 parkba. Minden nagyobb városban van használható hely.
2014. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos erre nincs lehetőség,mert a kertesház udvari része közös szüleimmel.Így én inkább a szabadba edzésen gondolkodom,csak az a baj,hogy nem tudom hol van a környékemen kondipark.
2014. jan. 12. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:

Na mára fekvőtámasz napon ezt tudtam kiokoskodni:


-teljes fekvő 1x10

-szűk fekvő 1x10

-egykezes fekvő 3x5-5

-tolódzkodás 3x10,10,6

-hiperextenzió fekve 1x20(ez csak úgy a gerincem miatt teszem be minden naphoz nem erősítő céllal)

ezután meg köredzésbe 3x amennyi ment

-zuhanóbombázó fekvő

-széles fekvő

-szűk (gyémánt)fekvő

-fekvőtámasz tartás (plank),ameddig bírtam

+volt még alkaredzés:

-felemás függés

-ujjbegyeken fekvőtámasz

+nyújtás


Mi a véleményetek erről,mert szerintem így megy a max. erő és az erőállóképesség is.

2014. jan. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!