Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék minden nap mozogni,...

Szeretnék minden nap mozogni, de hogyan küzdhetném le az izom fáradtságomat?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem bicikli, futás, kajak, úszás és falmászásra.

Időm is van minden nap mozogni. eddig hetente 2* edzettem, mert ha ma pl bringáztam, a lábaimból teljesen kiszállt az élet, ha holnap felkelek, és mondjuk lenne kedvem kimenni kajakozni, amihez ugye nagyon nem kell a lábam, akkor sem tudom rászánni magam, mert a lábam fáradtsága kisugárzik a teljes lényemre... van olyan tápkieg, ami a segítségemre lehetne az erőgyűjtésben, feltöltődésben ilyenkor?



2014. máj. 22. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kipurcantani magad. Annyit mozogj csak, amitől még kellemes fáradtságot érzel, ne annyit, amennyitől az életkedved is elmegy. Ha az összesen 15 perc, akkor annyit. Idővel egyre tovább fogod bírni.
2014. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából ma Székesfehérvár --> Keszthely (ebéd, szieszta, könyvolvasás) Keszthely --> Székesfehérvár -t letekertem, ezen a 15 perc dolgon már túl vagyok :)
2014. máj. 22. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
És ez neked nem elég??? Az én lelkiismeretem két hétre nyugodt lenne ennyi edzéstől, eszem ágában nem lenne azon a héten többet megmozdulni, nemhogy másnap. :)
2014. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

Nyugi, nem az a célod, hogy kipurcanj, hanem az, hogy fejlődj!

Annyit mozogj csak, hogy az a fejlődésedet szolgálja.

2014. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igazából a 2 cél közül egyik sem igaz rám, nemigen akarok sehová fejlődni, egyszerűen szeretek mozogni és egyszerűen nincs más dolgom. Régen tudtam is, bármit ettem gyorsan regenerálódtam, de mostanában lehet öregszem (32) egyre nehezebben megy. Ne megerőltető 280kmes sprintet képzeljetek el, hanem nyugis rekumbens tekerést egy időmilliomostól... :)

általában nincsenek is ekkora távok, 50-70km-rel meg szoktam elégedni. Holnap is jó idő lesz szívesen lekocsikáznék Velencére kajakozni egyet, persze ez már felejtős, de sajnos nem értek a tápkiegekhez, van annyi féle mindenféle ilyen olyan gyors felszívódású cucc, csak van valami ami segítene rajtam.

2014. máj. 22. 22:27
 6/8 *Glissade* ***** válasza:

A tápkiegekhez én sem értek;)

De valami akkor sem stimmel, nagy izomlázzal nem kéne, hogy legyen kedved edzeni!

Vagy valami nagyon hiányozhat az életedből...

2014. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
stimulánsokat, mint koffein ilyeneket semmiképpen nem ajánlanék, főleg ha ilyen megszállott vagy... szerintem gyors ch-kkal kísérletezgess, én mikor lefutok 15-20km-t rajtam az segít, hogy 30gdextróz-60g tejsavó protein, rá 1-1.5 órával pedig zabbantok valami jó zsíros cupákot, olyankor szinte érzem, ahogy az izmaim megszívják magukat kajcival.
2014. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Glissade* ***** válasza:
Egyébként én szinte mindennap edzek;)
2014. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!