Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás has nagyon soványan?

Kockás has nagyon soványan?

Figyelt kérdés

168cm vagyok és kb 43-44kilo.

nem tudok hízni, akármennyit eszek akármit nem megy:s

úgyhogy feladtam a hízást, helyette arra gondoltam h edzenék hasra.

hamarabb lehet így kockás h nekem szinte semmi zsír nincs rajta?

19/L



2014. máj. 18. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi zsír nem lenne rajta, akkor az alapizomzat most is látszódna, hiszen mindenkinek van hasizma. Csak nyilván edzés nélkül nem lenne mély kocka, csak lapos éhségkocka.

De eddz mindenre, ne csak hasra, így lesz jó a forma és menjen mellé tömegnövelő étrend.

2014. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mit és mennyit eszel?

milyen mozgást csinálsz rendszeresen?

2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kép?
2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset, amit megkívánok.

voltam már orvosnál is ezzel, kaptam valami vitaminos injekciot egy hétig h legyen étvágyam de semmi...:s

képet nem mutatok, de a bordáim kilátszanak és a medencecsontom is elég 'szépen' :D

2014. máj. 18. 14:23
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és egyébként nem igazán mozogtam mostanában mert féltem h még tovább fogyok
2014. máj. 18. 14:24
 6/6 anonim válasza:
pont az, h a mozgástól izmosodni, vastagodni fogsz és a mérleg is többet fog mutatni mivel az izom nehezebb mint a zsír, a lényeg, h próbálj sok fehérjét enni, és ne félj nem nézhetsz ki úgy mint egy testépítő, nem fogsz túl izmos lenni:) és mindenhova tornázz, ne csak hasra, sok sikert;)
2014. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!