Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy idő után nem szedsz...

CsakEgyBence kérdése:

Ha egy idő után nem szedsz fehérjét tényleg leépül az izom?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint elég drágák a fehérjék hogy rendszeresen szedje az ember ha veszek egy nagy csomagot és elvagyok vele 2 hónapig az baj? Mármint 15vagyok nem akarok 200kg-os izomgép lenni :D

2014. máj. 20. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne veszíts izmot, ahhoz fehérjedúsan kell enned, nem pordúsan.
2014. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan leadod az izmokat ha éhezel. Én legalábbis elég látványosan lefogytam tavaly...
2014. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eléggé sajnálom a mai 15 éveseket.


Sz.ar lehet olyan korban felnőni amikor a fehérjét alapvetően már nem 'eszi' hanem 'szedi' az ember.

2014. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt én értem srácok de például gyúrok, hogy úgy nézzek ki ahogy szeretnék. Elérem. És mellette étkezek úgy ahogy akarok + hétvégente gyúrok ugyanúgy mondjuk egy egy hétvégén fehérjével is. Ezek után még fennt áll a veszélye az izom vesztésnek?:o
2014. máj. 20. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az izomstimuláció vagy az izomzat megtartásához szükséges tápanyagbevitel hiányos lesz az azt fogja jelenteni hogy az izomzat fölöslegessé vált és elkezd leépülni.


Hogy mennyi fehérjét kell enni és mennyit kell edzeni a megtartáshoz, arra majd neked kell rájönnöd.

2014. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!