Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használ a Rubint Réka-féle...

Használ a Rubint Réka-féle torna? És ha igen, napi fél órás tornával mikorra fog látszódni az eredmény?

2009. dec. 28. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen csinálod, akkor használ: én 50 fölötti nö vagyok, volt kb. 10 kiló feleslegem, már évek óta nem sportoltam semmit.

Három hónapja elkezdtem ezeket a gyakorlatokat csinálni, és idöközben 5 kilo lement, a derekam 10 cm-rel, a csipöm 5 cm-rel, a combom 4 cm-rel lett vékonyabb, sokkal könnyebben mozgok általánosságban (lépcsözés is megy ujra kifáradás nélkül). De minden másnap végigcsinálok egy-egy videót (kb. fél óra), igy hetente végigmegyek a programon.

2009. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!;)
2009. dec. 28. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen, sok sikert!
2009. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem Béres Alexandra jobban bevált. taalán próbáld ki azt is : )
2009. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 3 hónap alatt 5 kiló ment le a súlyomból, centiket sajnos nem mértem, de látványos volt az eredmény az biztos, ugyanis a régi gatyáim ma már elég bők lettek. :) Nagyon tudom ajánlani, hogy mindennap egy 20 percet szánj rá a napodból a tornára. Sok sikert!
2009. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!