Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a görkorcsoly...

Lehetséges, hogy a görkorcsolyámnak (csak a jobblábasnak) kicsit befelé állnak a kerekei? Javítható?

Figyelt kérdés
Olyan mintha befelé állnak a jobb lábon a sin. Ez kijavítható? Nem feltűnően, de elég zavaró az a fél cm/pár mm is, mivel a bokám kifelé dől(jobban mint kellene, és mivel volt egy részleges bokaszalag szakadásom még anno nem túl szerencsés ez számomra.) Javítható? Vagy, ha bevinném egy sportboltba (vagy nem tudom hova, amit ajánlotok) ott megnézik, hogy tényleg ilyen-e? Lehet, hogy a fék miatt tűnik úgy? És ha tényleg befelé áll egy kicsit??

2014. máj. 17. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Oxelo Women's Fit5 Inline

[link]

2014. máj. 17. 16:37
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ha beviszed egy szakboltba ott többet tudnak mondani.

Nem lehet h csak a kerekek vannak elkopva és ez miatt látszik úgy mintha befelé állna? Mert nekem is ez a gondom. Ilyenkor csak meg kell forditani a kerekeket vagy kicserélni a jobb és bal oldal kerekeit..igy a másik fele fog kopni.

2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!