Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon rosszat futottam? 13/L

Nagyon rosszat futottam? 13/L

Figyelt kérdés
Ma futottuk a 12 perces futást. Tudni kell rólam, hogy naponta 5 kilométert biciklizek, és hetente háromszor futok (tesin.xdd). Szóval nem vagyok egy sportos lány, az biztos. Nos, én 2315 métert futottam. A többiek is kb ennyit futottak, 2000-2500 között volt az átlag. Azt hiszem, az iskolai pályán egy kör az 100 méter. Végül is, nulla felkészülés és edzés nélkül jónak számít ez az eredmény? Az utolsó két kört kábé nagyon minimálisan kocogva futottam le.xd De ment megállás nélkül.xdd
2014. ápr. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Oké xddddddddd lehet xdddddddddd kocogtál xdddddddddddd és? Xddddddddddd Kb ennyit tudok hozzáfűzni, ha nem vagy sportos nem ku.vára mind1, hogy mennyit futottál? Úgy sem sprinternek készülsz ezek alapján.
2014. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem.:D

De engem akkor is érdekel, hogy most ez rossz, jó vagy átlag vagy mit tudom én.

2014. ápr. 30. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma volt a 2000m futás nálunk. Na akkor, 5.-esek vagyunk és a legjobb idő 8p:46mp volt. Akkor szerinted 12p alatt mennyit futott volna? Én 9p:48mp volt, de én lettem a második :D
2014. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 9 perc 10mp és 9 perc 20mp között futok 2600m-ert, nem vagyok sportoló egyáltalán, bár igaz, hogy nagyobb vagyok mint te és fiú.


F/16

2014. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Cooper-teszthez megvan a táblázat, hogy adott korcsoportban milyen távok mennyire számítanak jónak. Mi itt a kérdés?

[link]


Eszerint a te eredményed nagyon jó. Csak tartsd is meg a kondidat, mert látod, ahogy nő az életkor, nagyobb távokkal lehet beérni ugyanabba a kategóriába. Ha továbbra is mozogsz, akkor ez menni fog. Ha ellustulsz, akkor nagyon vissza lehet esni.

2014. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* Úgy értem, hogy a táblázat szerint "kiváló", tehát nagyon jót futottál.
2014. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. ápr. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!