Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elliptikus trénerröl olvastam...

Elliptikus trénerröl olvastam jot es rosszat is, mi az igazsag? Bövebben lent

Figyelt kérdés

[link]


En nem reg kezdtem el vele tornazni 60 percet minden nap, remelem hatasos :) Tudom, hogy a futas jobb lenne, de most meg az elejen evvel akarok tornazni.


Köszi elöre is


2014. márc. 20. 07:23
1 2
 1/18 Szerb válasza:
Én orbitreket használtam, legkönnyebb fokozaton napi harminc percet(fokozatosan emeltem). Csak jót mondhatok, láthatóan és mérhetően fogytam már az első hónapban pedig nem diétáztam. 4 hónap alatt fogytam 15 kilót.
2014. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

60 percet töltesz úgy edzéssel, hogy valójában nem leszel jobb, erősebb, ügyesebb.


Ha szerinted ez nem rossz, nem gond akkor minden rendben van (a Te nézeteid szerint).


Én ilyenkor arra gondolok, hogy ennyi idő alatt csiszolgatni lehetne egy nőnél azt hogy hogyan rántson elő egy gázsprét, stb. Vagy lehetne rendesen edzeni lábakra, fenékre, felsőtestre, hátizmokra.

2014. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ja nagyon jo a valasz, csak minden weboldal azt irja, hogy fogyni kardio edzessel lehet... az meg nem erösites...
2014. márc. 20. 09:43
 4/18 anonim ***** válasza:

Tehát:


- ha van egy ember, aki mondjuk 50 weblapra leír egy elméletet (ezt a kardiós fogyóst) akkor az igaz lesz?


- ha van 50 ember, akik egy embertől / forrásból átvették a kardiós, fogyós elméletet és külön-külön mind írnak erről cikket egy-egy webszájton, akkor ez igazzá teszi az elméletet?


- Te nem írtál arról, hogy fogyni akarsz..


- A valóság az, hogy a fogyás étrenden múlik, kardio edzés mellett is hízhatsz ha úgy eszel..


- A kardio edzés tudod mi? Amikor önvédelmi edzés kiegészítőjeként felveszel két kesztyűt, és belépsz a ringbe kardiózni 1 vagy 2 ember ellen. Ezt nevezik kardio edzésnek, aminek célja is van és nem csak értelmetlenül összehúzódnak az izmaid.

2014. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ez megint csak egy jo valasz :D
2014. márc. 20. 09:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem mindig látszik, de igyekszem.
2014. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
tehat a kerdes nem az volt, hogy mitol lehet fogyni, mivel dietazok de mellette edzeni is kell valamit... arra voltam kivancsi mennyire hatasos ez a gep, mint ahogy leirtam tudom, hogy a futas/seta jobb lenne hisz az mindent megmozgat ez meg csak a labat es nem nagy erolet.. es azt is leirtam, hogy most az elejen szeretnem meg fogyok kb 10 kg-ot utana atvaltok nehezebb edzesre pl futasra.
2014. márc. 20. 10:03
 8/18 anonim ***** válasza:

ez a felesleges nem felesleges vita teljesen felesleges, az elliptikus trainer egy aerob mozgásformára alkalmas szerkezet, nem edzèsre való hanem mozgásra. Mozgásra ami serkenti az anyagcserét, ezért jó pl fogyásra megfelelõ étrend mellett. De hangsúlyozom az AEROB nem edzés, hanem mozgástartomány, de én inkább sétálok egyet a természetben, minthogy otthon kapálózzak egy ilyenen a falat nézve.

Sperseus

2014. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Üdv Spers!!


Kérdező: a séta, futás mit mozgat meg mindent?


És akkor a fekvőtámasz, hasizom erősíté, hátizom erősítés, guggolás, kitörés stb. azok vajon mit csinálnak?


Azok nehezebb verziói az edzésnek, energia túltengésben szenvedő emberek számára.. hagyjuk már..

2014. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

hat hagyjad : )


az elliptikus trenertol kemenyebb edzes... ezt irtam : ) dehat ha nem erted akkor nem erted..

2014. márc. 20. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!