Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyikkel lehet több eredményt...

DonD kérdése:

Melyikkel lehet több eredményt elérn, több izmot szerezni:Fegyencedzés vagy Streak Workout?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok elég magas 180 cm és 60kg.

Pár hónapja kaptam egy 10kg-os súlyzót és egy huzodzkodó rudat és avval edzegettem és egy hónapig kondiztam.Nem azt mondom hogy nagy változáson mentem keresztül de elég sok izmot szedtem fel, ezért is szeretném az egyiket elkezdeni a kettő közül + súlyzós edzéssel kiegésziteni, mert erős is szeretnék lenni!

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Fegyencedzés #streat workout
2014. ápr. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom ezzel még nem vagy tisztában...

A Fegyencedzést ha végig csinálod az elejétől kezdve akkor térhetsz át a Streat Workoutra, legalábbis így érdemes mivel a Fegyencedzés egy nagyon jó alapot ad a Workouthoz, a Workout megterhelőbb, jobban erősít mivel ott eleve nehezebb gyakorlatok vannak, de azokat csak úgy fogod tudni megcsinálni, hogy ha a Fegyencedzést is megcsinátad.

Egyébként épp az, hogy a Fegyencezés és a Streat Workout az amitől erős leszel, persze nem úgy, hogy látszódni is fog, de erős leszel.

Az már megint más kérdés, hogy a saját testsúlyos edzés vagy a súlyzós edzés a jobb...

Remélem, hogy érhető és, hogy segítettem :)


16/F.

2014. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na, az még elmegy, ha egy kérdező streak workoutot ír le, mert hát fingja sincs, azért kérdez.


De hogy egy válaszadó konzekvensen streat workoutnak hívja a STREET WORKOUTOT, gáz. Kurv4gáz. Mert valószínűleg fingja sincs a témáról neki se. De akkor minek válaszol?


Amúgy a kettő ugyanaz, a fegyencedzést valójában egy Al Kavadlo nevű SW arc írta.

2014. ápr. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak!A 2. válaszolótól még annyit szeretnék megkérdezni, hogy tudna-e egy linket küldeni ahol lépésről-lépésre levan irva hogyan kéne elkezdeni?


És a helyesírásért bocsi, utánna énis néztem hogy elirtam pedig tudtam hogy kell irni.

2014. ápr. 30. 16:19
 4/4 Máté_98 válasza:
Megveheted a könyvet, vagy töltsd le, mert pl. a kézenállást akkor szabad elkezdeni ha fekvőböl 6-os szinten vagy, a hidat meg ha guggolásból, és lábemelésből vagy a 6-os szinten! [link]
2014. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!