Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Korlátot, mászókákat meg...

Korlátot, mászókákat meg ilyesmiket hol tudnék otthonra beszerezni fegyencedzéshez, gettó workouthoz?

Figyelt kérdés

Nagyjából ilyesmikre gondoltam: [link]

Gondolom borsos ára van, de attól függetlenül jól jönne a kertbe egy-két felszerelés.



2014. ápr. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


vagy csinálsz magadnak.

2014. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, miért vették le az árakat, de akkor elmondom, hogy egy-egy cucc ára önmagában nagyjából néhány tízezer és százvalahányezer között szokott mozogni. Egy komplett kondipark 1-3 millió között.
2014. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sága ***** válasza:
Nekem egyszer linkeltek egy street workoutos oldalt,ahol volt egy olyan fül,ahol volt "játszótér tervező" rész és hát csúnya árak voltak ott.Akkor jársz jól,ha keresel egy nem lehúzós szakembert aki hegeszt és szegecsel is,és megcsináltatod vele egynegyed annyiért mint ha készen vennéd,utána lefested és jól van.Vagy fából megcsinálod,de az kényes dolog és azt is betonozni,meg átfúrni kell a csőnél,hát szerintem csináltass inkább.
2014. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy komplett 6-8 eszközös kondipark 10-12 millió forint körül van.Úgyhogy a csináltatással jobban jársz,meg le is kell betonozni olyan 1 méter mélyen,ezért olcsóbban kijössz ha talpasat csináltatsz,vagy veszel- [link]
2014. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!