Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tudna egy 173 cm,68kg-os,16...

Ki tudna egy 173 cm,68kg-os,16 éves lánynak edzésterv elkészítésében segíteni, tanácsot adni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Már 2 éve edzőteremben edzegetek, de mostmár szeretnék valami rendes edzéstervet magamnak. A Shopbuilder oldalon már rengeteget olvasgattam, próbálom edzéseimet is minél jobban felépíteni de szeretnék fogyni elsősorban, de izmot is növelni. Ha valaki tudna nekem segíteni nagyon hálás lennék. Olyanra gondolok aki nem kezdő és szabad idejéből szivesen töltene úgy hogy segít tanácsokkal. Lehet hogy ez a kérés már a mai világban luxus én azért megpróbálkoznék vele. .. 16/L

2014. ápr. 15. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezhetsz nyugodtan, de szerintem kezdésnek olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet. Pont azért lett leírva, hogy a testépítésben kezdők gyakran felmerülő kérdéseire nagy részben választ adjon.
2014. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 15. 00:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Korábban már ajánlották, viszont akkor nem tudtam sehogyse hozzá jutni de sikerült elkezdenem olvasni.
2014. ápr. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!