Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft VSR-10 pontosság...

Gabesz9997 kérdése:

Airsoft VSR-10 pontosság növelés, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv kérdésem adott nem vagyok FPS mániás szóval 420FPS jelenlegi FPS el megelégszek ami érdekel, hogy ti milyen kis házi praktikákat ismertek amivel pontosságot érhetek el a fegyverben. HOP UP gumi úton van (Modify) és Barrel Spacer és csinálok ezeken kívül valami más ötlet.

Előre is köszönöm a tanácsokat.



2014. ápr. 7. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
H lenyomó. A műanyag változat csak 1000ft/csomag/2 db, és szinte csodákra képes. Nekem az oldal szórást jelentősen csökkentette pedig aeg-em van (cyma m14).
2014. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi nem találtam Magyarországon VSR hez H lenyomót de egy kis vas és a megfelelő felszereléssel simán kifaragok 1 et. :D Köszi. Ezen kívül valami más pontosság növelési praktika??
2014. ápr. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!