Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor súlyzózzak, mikor...

Mikor súlyzózzak, mikor aerobozzak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudtam jól megfogalmazni a kérdést, de itt leírom. szóval a sokszor ajánlott Sárga Kapszulát elolvastam, de erre nem találtam meg a választ, vagy lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet.

22 éves lány vagyok, lassan 2 hónapja járok kondiba. Kb. 7 kilótól szeretnék megszabadulni, na meg izmosodni. az 1. hónapban csak aerob mozgást végeztem, futás, lejtőn gyaloglás, tréner. Le is ment 2 kg, szóval már csak 5 van hátra. Mostanában kedztem el súlyzózni, de nem tudom, hogy mikor tegyem. Mármint azt tudom, hogy aerob mozgás előtt kell, de hányszor érdemes súlyzózni egy héten? És hányszor aerobozni? Ugye én a súlyzózást azért csinálom, hogy ha lemegy ez az 5 kg, feszes maradjak, és legyen rajtam némi izom. Jah ige, és a súlyzózás lábra és karra is vonatkozik, összesen kb 20p-fél óra

Leírom, hogy most hogy csinálom, ha van benne hiba kérlek szóljatok.

H 40p-1h aerob, +súlyzó

K 40p-1h aerob

Sze 40p-1h aerob +súlyzó

Cs -

P 40p-1h aerob+ súlyzó

SZo 40p-1h aerob/ -

V-


Az aerob nincs mindig 40p-1h, keményebb súlyzózás után , vagy ha nagyon fáradt vagyok, akkor néha csak 25 p.


2014. ápr. 4. 11:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah igen, azt még hozzáteszem, hogy az étkezéssel tisztában vagyok.:)
2014. ápr. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!