Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17éves srác vagyok 56kiló...

17éves srác vagyok 56kiló 181cm. Nem sikerül se híznom, se széles vállakra vagy erős bicepszre szert tennem. Mennyit egyek és mennyit súlyzózzak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 02:12
 1/9 anonim válasza:

Hali! Én is ebben a cipőben jártam.:) Én a következő otthon kiválóan végezhető erősítő gyakorlatot ajánlom ami kezdés képpen karonként egy 4-5kilós súlyzóval kell végrehajtani,és ahogy erősödsz úgy növeled a súlyokat.

A gyakorlat: kis terpesz,a törzs egyenes,karok a test mellett és már kezdődhet is: 5x20 bicepszgyakorlat; 5x20 előre hátra karemelés,amilyen magasra csak tudod,majd vissza engeded a tested mellé(fontos h ne lendületből csináld,mert akkor nincs értelme); 5x20 8ast írsz le nyújtott karokkal,úgy mintha kajakoznál; 5x20 alap állásból-vízszintesbe a kar-majd a fejed felé-majd beengeded hátra a nyakadhoz-majd vissza a fejed fölé-és megint előre-és megint alap; 5x20 lefekszel egy padra,vagy valamire ami egyenes,és kezdődhet a tárogatás, leengeded a karodat a földig,majd fel amíg össze nem ér a két súlyzó,majd megint le,ezt is 5x20x. Majd fogod és mellhezhúzást végzel vele 5x20-szor,hasra fordulsz,és mehet ugyanez csak a másik irányba.Ha ez kész újból felállsz ,karok test mellett,egyenes hát,kis terpesz,és fogod a két súlyzót,és mintha súlyt löknél ki beengeded a nyakadhoz a fejed MÖGÉ!!!! majd onnan nyomod ki,ez kiváló váll erősítés. És levezetésnek menyjen 5x20 vállszéles fekvőtámasz,5x20hasizom,és 5x40gugolás. Ha ezt végigcsinálod,garantáltan beszarsz a végére!:) Remélem segítettem! Szeva! Jó edzést!

2009. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél tömegnővelőt, attól hízni fogsz, és lesz mire gyúri, és sok-sok fehérje!Itt mindent megtalálsz!



[link]

2009. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vehetsz tömegelőt de ha nem kajálsz rendesen nem ér semmit!

am a jumbo prof.-t ajánlom :) bár drága de megéri.

de kajálni kell mellé rendesen !:)

2009. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

figyusz, olyan az anygcseréd, hogy kipörög belőled minden hamar és nem rakódik le, ennek inkább örülj, csak tudom persze biztos vágynákl szép izmos testre.


Csakhogy, figyelj, én élsportoló voltam, kb hasonló alkattal csak szálkásan izmos persze, de inkább atléta, és ugyan ez votl a problémám, semmit nem tudtam felszedni, na aztán baleset miatt feküdtem kb két évet, és ne tudd meg, átestem a másik oldalra, és most azon siárnkozok minden nap, mi a frászt csináljak magammal, ugyanis csak úgy jönnek a kilók, kb 20 kilót felszedtem, és most már nem szép erős, hanem bizony ez több, mint amennyit maximálisan szerettem volna. És hidd el, az istennek s etudok semmit leadni, egy rohadt kilo nem megy le rólam, pedig már megválogatom még a legutolsó szelet kenyeret is, hog ycsakis barna legyen és stb.


Na ezt azért mondom, hogy addig örülj, amíg ilyen az alkatod sztem, mert hidd el, ha egyszer megindul, és elkezd valamiért megmaradni rajtad minden, akkor nincs megállás, és majd visszasírod a vékony alkatodat.

Te tudod, de sztem ez nagyon így van.


Ha gyors az anyagcseréd, akkor semmit amúgy, de ha nem amiatt van, akkor meg vannak étrendkieglszítők, sőt ha bekerülsz egy "gyúróterembe", akkor ott majd mondanak neked testtömegnövelő-szereket, ételeket, az más kérdés, h én tuti nem enném meg a nagy részét.

2009. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Tudod mit eszik egyáltalán egy testépítő, Utolsó??

Elmondom: zöldség, gyümölcs, zabpehely, csirkemell, rizs.

2009. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csak széles vállakat, és nayg bicepszet akarj. Tudom tudom mindenki ezekre vágyik, mert jól mutat nyáron a trikóban, de erős és nagy LÁBAT is akarj. Gondolom elfogadnál egy szép erős vádlit, és jó izmos, vaskos combokat ugye?;) Na ugy hogy ezt az oldalt erősen javaslom

[link]

Itt van minden. Ezdéstervek, tépkiegek, ÉTKEZÉSItervek, és Fórum ahol sporttársakkal beszélgethetsz, és nyugodtan kérdezhetsz ha valamit nem értesz, vagy megakadt a fejlődésed.

Hajrá, és Sok sikert ;)

2009. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

helo

én most 18 vagyok, 180cm, 63 kilo körül és én se vagyok még mindig vmi izmos csávó, de v 1,5 - 2 évvel ezelőtt amikor asszem 56kiló voltam énis és 178cm körül, énis pánikba voltam hogy mi a frászt csináljak hogy hízzak és izmosodjak??? ajánlottak tömegnövelőt meg ilyen testépítős ....okat ,de nem akartam szerezni magam semmiféle képpen és nekiálltam keményen súlyzózni, és próbálok rendszeresen enni noha még néha nem is sikerülXD, mind1 a hasam sikerült elég szépen kidolgozni sima felülésekkel és ilyesmi gyakorlatokkal, az utóbbi időszakban meg amikor csak van időm súlyzózok és eddig ugy látom h azért növekszik a bicepszem és a vállam. szerintem csinálj olyasmi gyakorlatokat csinálni v 2 naponta (én ugy csinálom általában lehet nem helyes de bevállik nálam), amilyet az 1ik válaszadó is mondott h 25* v 50* attol füg h bírod az adott súlyzóval tárogatásokat emeléseket meg fekve is kinyomással, plusz fekvőket felüléseket. nem muszály széthajtanod magad mindig mert az nem jo ha mindig kinyulsz sztem, csak ügyelj arra h egyél rendszeresen és ne legyen olyan h mondjuk v 3 hétig nem sulyzózol egyáltalán. rem segítettem sok sikert a fejlődésedhez!!

2010. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségeteket!
2010. jan. 3. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Utána kéne olvasni a dolgoknak hiteles oldalakon és lemenni egy edzőterembe. Nem ide írni ahol a sok önjelölt személyi edző tépi a száját és mondja a marhaságait! Ez az igazság!!
2010. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!