Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv Leírom mit szeretnék (? ).

Üdv Leírom mit szeretnék (? ).

Figyelt kérdés

Először adataim: 16 éves fiú vagyok 182 cm magas és 71 kg

Most kezdtem el újra edzőterembe járni és tömeget szeretnék növelni. Gyakorlatok terén megvan már a tömegnövelő edzés.

A kérésem az lenne hogy hogyan kéne az étrendemet alakítani?(lehetőleg egy kis példát is írjatok) Illetve ezek a táplálék kiegészítők megfelelőek-e ha izomtömeget szeretnék növelni? Scitec MA Tank+ Biotech BCAA Nano 3D aminosav+ Scitec TR X creatin+ Scitec Euro Vita Mins

Ezek,kemény edzés és egy jó étrend mellett mennyi idő alatt szedhetek fel kb 2 kg izmot? Testalkatom nem túl hízékony.



2014. márc. 30. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha valamelyik nem jó egy másikat írjatok a helyére.
2014. márc. 30. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:

az ma tank küzdősportolóknak való (ma-matrial arts)

a TRX kreatin meg TRX edzéshez, a nevében is benne van


2 kiló talán feljön rád 2 év alatt, ha betartod a diétát, és minden edzésen tövig nyomod.

2014. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma jelentése ebben az esetben: Muscle Army
2014. márc. 31. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tömeget akarsz növelni,és nem vagy nagyon nagyon hardgainer,akkor fel fog jönni az a 2 kiló simán,csak némi sallanngal együtt.Alapvetően kajában én egy 4g/tskg ch-val és min 2g/tskg fehérjével kezdenék.Ha nem jön a tömeg emeld a ch-t.Étrendet úgy rakod össze ahogy a pénztárca engedi,a lényeg hogy mérni kell a kaját és számolni hogy miből mennyit eszel.A tápokat amiket linkeltél nem ismerem,de a scitecről csak jó apasztalataim vannak.Azt meg hogy az Ma meg a TRX mit jelent az első szerint felejtsd el :)
2014. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. ápr. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!