Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás szigorú diéta...

Szálkásítás szigorú diéta nélkul? (részletek lent)

Figyelt kérdés

16/f vagyok.

1-2 éve még puhány voltam,elég kovér és gyenge.

Elkezdtem Thaibox edzésekre járni,megszerettem ezt az életformát,a sportos életet.Hétvégente járok futni,hétkoznap nyomom az edzéseket + itthon is edzek(zsákolás,ugrokotél,saját testsúlyos edzés).

Valamilyen szinten odafigyelek az egészséges étkezésre,de nincs komoly étrendem.Az itthoni kosztot eszem,ami nagyon gyakran tartalmaz húst,zoldségeket,magvakat,jó ch forrásokat,de van,amikor egészségtelen és/vagy fehérjeszegény.Tehát amennyire az anyagi helyzetunk engedi,próbálunk jól étkezni.


Amióta edzek,csokkent a testzsírszázalékom,de még mindig van rajtam zsír(Sajnos),de izmosodtam,formásodtam,ezért jobban nézek ki.


Nagyon idegesít ez a viszonylag kevés zsírfelesleg,ami rajtam van,le szeretném adni.


Tudom,hogy diéta kell,de szerintetek ha nem olyan pontos az étrendem,de egy kicsit jobban odafigyelnék a kajálásomra(pl most sok fehér kenyeret eszem,ezt cserélném kevés tk kenyérre,meg finomitott cukros étekbol kevesebbet ennék) és tobbet edzenék(kardió és/vagy HIIT),akkor le tudnék szálkásodni annyira,hogy látszodjanak a kockáim ?


A célom nem az,hogy vékony legyek,csak kiskorom óta a 'pocak' volt a probémám és ez mégtobb motivációt és onbizalmat adna.


Mi a véleményetek ? Otletek ?



2014. márc. 23. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
10-13%testzsír alá nincsenek kiskapuk, addig lehet játszani a testmozgással.
2014. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi,ez a válasz nagyon sokatmondó volt.

Tehát akkor egy bizonyos szintig lehet fogyni testmozgással,de ha az emlitett testzsírszázalék alá akarok kerulni,akkor diéta kell.Koszonom!

2014. márc. 24. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!