Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilates végzésének mennyi idő...

Pilates végzésének mennyi idő után látszik az eredménye?

Figyelt kérdés
Vegyünk mondjuk hetente egyszer 1 órát, ezenkívül minden nap pár gyakorlat.
2014. márc. 17. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

egy hónap után már enyhülhetnek a derékpanaszok és javulhat a tartás.

vagyis szebb lesz a tartásod.

2-3 hónap után akár 100%ot vagy többet is erősödhet a törzsed tőle,mind erőben,mind erő-állóképességben.

ha pedig te a látványra céloztál a látszik dologgal,akkor abban nem lesz semmi változás,csak a szebb testtartás.

2014. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. A tartás nagyon fontos lenne. Gerincferdülés is javul?

Kinézetre is gondoltam, lehet csak beképzelem :) de mintha kezdene kockás lenni a hasam.

2014. márc. 17. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
javulhat valamennyit,de arra valószínűleg hatékonyabb lenne a konkrét problémádhoz illő gerinctorna a pilates mellett.
2014. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát. én egy januárban kezdtem a pilatest. jártam rá heti kétszer, meg egyszer jógára, és egyszer úszni. júliusban mentem haza, és anyukám és a nővére rögtön megjegyezte, hogy milyen szép alakom lett %addig se voltam kövér, vagy ilyesmi, szerintem feszesebb lettem)
2014. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!