Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzés eredménye kb. mennyi...

Az edzés eredménye kb. mennyi idő múlva látszik meg az emberen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 152cm és eléggé "nyüzüge" amivel némelyik osztálytársam vissza él és ebből lett elegem.Elhatároztam hogy a Fegyenc Edzés című könyv alapján neki álok edzeni.Ehhez kb. mennyi idő kell míg meglátszik?És a testmagasságomat valamelyest befolyásolja?
2014. febr. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos ami a testmagasságot illeti, 17 éves vagy, úgyhogy valószínű, hogy még magasabb leszel, de ezt a részét sajnos nem lehet befolyásolni a természetnek.

A edzésfajta, amit választottál, jó elképzelés, hosszú távon szépen megerősít. Nyilván idő kell hozzá, legkevesebb pár hónap.

A kezdeti gyakorlatok elsősorban az általános erőnlétet javítják, fejlesztik a koordinácót és felkészítik az ízületeket.

Ha vékony vagy, érdemes nagy hangsúlyt fektetni a táplálkozásodra is, elsősorban fehérjedús ételeket fogyassz.

2014. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2014. febr. 5. 18:40
 3/4 anonim válasza:
A fegyencedzésnek kell idő bőven és sajnos több erőt ad, mint kinézetet. Rendes kondizásnál azt tartják 1 hónap múlva látni fogod magadon, 2 hónap az ismerőseid, 3 hónap múlva mindenki. Szerintem nagy igazság.
2014. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem elég az erő is :)
2014. febr. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!