Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva látszik meg...

Mennyi idő múlva látszik meg a rendszeres edzés eredménye?

Figyelt kérdés
Vékony, nincs igazán izmom. Nemrég elkezdtem edzeni konditerembe. Edzésterv, heti 4-szer megyek, nem eszek, iszok semmi egészségtelen cuccot (csipsz, rágcsa, kóla), illetve zsíros és cukros ételt se eszek (szalonna, disznóhús, torta, sütemény) Persze enni eszek minden nap normálisan. Aludni is eleget pihenek. Minden testrészre edzek (kar, mell, has, láb). A kérdésem az, hogy ha rendszeresen csinálom és nem cseszem el az étrendem, akkor mennyi idő után (kb hány hónap) lehet felfedezni már valami eredményt, ha belenézek a tükörbe? Kösz a válaszokat.
2012. febr. 23. 10:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 17 éves fiú vagyok.
2012. febr. 23. 10:41
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Kezdetben elég hamar. Ha valóban jó az étrended (és nem csak úgy kijelented :) és az edzésterved is jól össze van állítva akkor 3-4 hónap alatt azért simán lehet szemmel látható eredményeket produkálni.
2012. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fehérje turmixot iszol?mert azt nem irtad.
2012. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen iszok. Minden edzés után egy adagot. Illetve minél hamarabb edzés után megpróbálok enni is valami fehérjedús szilárd ételt. Például csirkemell borsós rizzsel.
2012. febr. 23. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Ennek tényleg pár hónap alatt lesz már látható eredménye, de ha utána kicsit megtorpan a fejlődésed nem kell megijedni mert ez normális. Utána kell változtatnod az edzésterveden majd hogy ne szokjon hozzá a szervezeted ahhoz hogy minden héten ugyanazt csinálod.
2012. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bögrés gatya válasza:
sziasztok de a fehérjét pl:húst nem az eddzés elött kell bevinni hogy energiát is adjon meg a többi és utána eddzeni?
2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utána is jó, hiszen segít az izmoknak regenerálódni, én úgy vagyok vele hogy egy másfél órás edzés után megtudnék enni egy lovat :)
2012. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!