Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésre lányoknak...

Otthoni edzésre lányoknak zsírégetésre melyik edzés lenne jó? Schobert Norbi valamelyik? Réka videók inkább erősítenek és formálnak így az kiesik.

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 22:18
 1/8 Osynho ***** válasza:
Zsírégetésre bármilyen aerob tartományban végzett mozgás jó. A hangsúly úgyis a táplálkozáson van. Az erősítés, formálás is csak olyan táplálkozás mellett lehetséges.
2014. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az tudom ,hogy kaja a fontos. Diéta megy így ezzel nem lesz gond.

Csak mivel nem lány vagyok páromnak lenne, így olyan véleményére lennék kíváncsi aki valamelyiket használta vagy akár másik videót otthonra? (Edző terembe nincs idő és pénz eljutni egyenlőre azért kéne otthoni megoldás)

2014. márc. 11. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
az aerob mozgásformákhoz nincs szükség edzõtereme max egy cipõre. A 4 fal közti videóra bogóckodástól csak nagyon kevesen érnek el bármit, ugyanis a tartós fogyáshoz életmód váltás kell, a videóra bohóckodás meg általában kitart 1-2 hétig, aztán halálra unja az ember, ha mindenáron otthon akartok edzeni, ott a fegyencedzés, meztelen harcos, de youtubon is rengeteg otthoni edzõ videót lehet találni amik 1000* többet érnek mint a Nolbi Jéka Franchise...
2014. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként nincs olyan edzés ami inkább formál... ha formálod magad, akkor zsírt égetsz feszesedsz tónusosabb lessz az izmaid alakja a bõröd alatt. a táplálkozáson múlik minden, ahogy már említettük az aerob mozgások a legjobbak zsírégetésre tehát tempós séta, kerékpár, elipszis trainer... érdemes elolvasni a sárgakapszulát, de ha az edzés ügyében ilyen hiányosságok vannak, én azt a diétát is megnézném, hogyan csináljátok.
2014. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alacsony inzulinhatású szálkásító táplálkozás. Ez a legjobb lányoknak zsírégetésre.


Edzés otthon, szakértelem nélkül MÉG MINDIG az alap erősítő gyakorlatokból (például a Fegyencedzés programja segítségével) és nyújtásból (akár például a Relax into strech segítségével) áll. Ugribugri, norbitorna az a valódi edzés elbagatelizálása.


Éppenséggel Bodyrock training, Zuzana light illetve néhány edzésvideó a neten szerencsére nem rosszak.


De igazából le kellene menni edzeni, mert az edzés fontos, és meg kell tanulni. Arra van az edző, hogy segítsen a gyakorlatok kivitelezése közben, és pár év alatt megtanulod hogyan épül fel egy edzés, hogyan kell kivitelezni a különböző gyakorlatokat.


Ráadásul edző segítségével, edzésen olyanokat is gyakorolhatsz mint a Jóga, Qigong vagy különböző önvédelmi rendszerek (ideális esetben tényleg szakértő által tartott harcművészet edzés).

2014. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék bele folyni a válaszba egyikőtöknek se.

Ő nem fogja megunni a videot én meg régóta edzek így össze tudtam neki állítani a diétát...

Az ,hogy ő milyen okból nincs ideje lejutni terembe az meg nem ide tartozik ( anyagi,suli,idő, család stb.) mert ha megoldható lenne akkor én segítenék neki lent.


De ezért jött a kérdés ,hogy otthoni video megoldás amíg nem tud lejutni majd. Ezt szeretné ennyi :)

Így erre a kérdésre koncentráljunk vagy nem kell válasz olyantól aki nem tud erre, a többi duma nem érdekel! Köszi

2014. márc. 12. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
úgy érzem megválaszoltuk a kérdésed, többszörösen is.
2014. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük el elölről leírni, hogy nem edzés kérdése hanem táplálkozásé? Pontosan mennyi ismétlés kellene hozzá hogy érthető legyen, mert akkor túl is lehetünk rajta (Ctrl C - Ctrl V)
2014. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!