Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért gondolkoznak sokan...

Miért gondolkoznak sokan önvédelmi sportban ahelyett/amellett, hogy inkább vennének egy pisztolyt?

Figyelt kérdés
Első sorban gázpisztolyra vagy gumilövedékes pisztolyra gondolok.
2014. jan. 31. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na most nekem pont azért kell vipera, mert én tanulok vele, tudom úgy használni hogy ne okozzon olyan nagy sérülést, de kellő megállító hatása legyen. Rövid botnak számít, és az jó cucc.


Aki eddig megbízható, esp viperákat hozott az már nem szolgál ki.. bóvlit meg nem akarok venni. Jaj, hajtottam már meg én is viperát gyakorlás közben, hát ilyen ne kerüljön még a kezembe.


Ddrake, írok privit!

2014. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kovpet ***** válasza:

Már én is évekkel ezelőtt csináltam az utolsó engedélyem, csak a Kaliberben meg a vonatkozó fórumokon olvasgatom az újabb fejleményeket.


Ha kellene új engedély, akkor kiváltanám az adattovábbításit. Fene fog ezekkel vitázni 2 pizza áráért... hiába van elvileg igazam, nem ér annyit.


Majd most lesz egy köröm ezekkel, az egyik lejáró MKH-s kártya miatt, az is elég lesz :)

2014. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mert a zárkában,vagy a diszkóban nem lesznek ezek nálad.

ha meg mondjuk lenne nálad ilyesmi szórakozóhelyen-mert ismertem pár ilyen paranoidot,akik jöttek nekem mutogatni,hogy van nála minden,ha balhé lesz,csak szóljak neki és jön segíteni-akkor kiröhögnek,mint a sz-art,mert rajtad kívül mindenki nőzni meg piázni ment oda,csak te vagy parában:).

viperát meg lehet venni a legtöbb military boltban.

azt kell mondani az eladónak-figyi nem vagyok rendőr se apeh-os,ne ge-cizz má' itt a pénz.

a vipera viszont jól jöhet a kocsiba,bár én vagy 10 éve nem használtam.

2014. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!