Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » STREET WORKOUT. Mikor kell...

STREET WORKOUT. Mikor kell edzeni, mennyi pihenő kell, és szét kell-e bontani izomcsoportokra az edzést?

Figyelt kérdés
szeretnék egész testes edzéseket csinálni minden nap, ha lehet, hány naponta kéne pihenő napot tartani?

2014. jan. 26. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egész testes akkor minden másnap csináld, ha bontott akkor mehet heti 5-6 edzés is.
2014. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sága ***** válasza:
De melyikkel ér el többet az ember,a heti 5-6 napra,ami "izomcsoportokra" van felosztva,vagy ha minden másnap átedzi az egész testét az ember?Ez engem is érdekelne.
2014. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sága ***** válasza:
Bocsi,hogy hülyén fogalmaztam,de nemrég ébredtem.
2014. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem tudod egy edzes alatt megedzeni az osszes izomcsopirtot,ha kemenyen edzel nem birod vegig csinalni.Szerintem jobb felosztani.En egyik nap pl. csak huzodzkodok,minden fele.fogasban es szelessegben.Masik nap csak fekvo,masik nap kezenallasbol kinyomas stb..
2014. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reis132 válasza:
Egyik nap tolo mozdulatot csinálj ...a masik nap meg huzot...es heti 6 edzessel ...jo kaja mellett gyorsan lehet fejlődni 😊
2016. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!