Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyújtásnál hány "gyakorlat"...

Nyújtásnál hány "gyakorlat" menjen az egyes izomcsoportokra, hogy hatásos is legyen?

Figyelt kérdés

Múltkor csak lábra nyújtottam, (könyv alapján) és majdnem mindent végigcsináltam amit írt. így volt körülbelül 1 óra, kicsit soknak éreztem.

Mennyi gyakorlatot/időt kéne rászánni optimálisan?


(Súlyzózok heti 4x, azok is kijönnek van, hogy 1-1,5 órára. Utána még 1 óra nyújtogatástól szerintem besokallnék.:D)



2013. nov. 27. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor nyújts kevesebbet. A legtöbben elhanyagolják ezt a kérdést. Sajnos én is sokszor:S

De ha már 10-15 percet rászánsz, szerintem az is bőven jó, mondjuk edzés végén. Vagy ha néha rádjön, akkor egy komplett teljes testes nyújtó edzés se rossz.

2013. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amúgy elméleti síkon többet foglalkozok vele, mint gyakorlatban.:D


Arra gondoltam, hogy kiválogatok párat, és azokat csinálom, csak nem tudom mennyit kéne.

Viszont ha csinálnék 5-6ot, azzal is többet érnék, mint ha itt ülnék és merengenék, hogy "Jajj bakke', csinálni kéne, de olyan sok ideig tart."


Adott izomcsoport után végül is simán beilleszthető.

2013. nov. 27. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!