Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéne egy edzésterv, de teljese...

Kéne egy edzésterv, de teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretném ha formásabb, "jobb" lenne a fenekem. Mivel focizok ezért kéne erősebb vádli és comb is. Has is kéne egy kicsi nyárra, meg persze pici bicepsz, tricepsz :$ Dehát én most kezdenék el "edzeni", és nem tudom, hogy kezdjem el.Valaki tud tanácsokat adni? Az ételek meglennének oldva, azzal semmi gond nem lenne, sőt lehet még protein is lenne csak nem tudom hogy kezdjem el és melyik nap mit csináljak.Olvasgattam neten, de nem tudtam összetenni edzéstervet. Tudom, hogy nagy kérés meg minden de valaki tudna írni nekem valamit? pl.: mikor edzek, melyik nap mire, mikor legyen szünetnap, ilyenek

2014. jan. 25. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. jan. 25. 19:51
 2/3 anonim válasza:
[link] itt ezt olvasd el. itt egy edzésterv otthonra [link] és itt van egy kalória táblázat lehetőleg úgy állítsd össze az étrended hogy minél kevesebb szénhidrátot tartalmazzon és sok fehérjét. Porokhoz meg csak akkor nyúljál ha nem tudod fedezni a napi fehérje és szénhidrát szükségleteidet. ezt olvasd el ez a fehérjéről szól [link] a szénhidrát az meg asszem 2,5 3 gramm/testtömeg magyarán ha 50 kilós vagy akkor 2,5x50= 125gram ch-ra van szükséged
2014. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és ne szója fehérjét vegyél ha veszel, hanem inkább tejsavó, mert a szójának elég sz*r íze van nekem személy szerint jobban bevált a szója fehérje, de rettentő rossz felrázni szétkeverni meg meginni az izéről meg nem is beszélve olyan mintha kakaós vizet innál
2014. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!