Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 éve saját testsúlyos edzem,...

1 éve saját testsúlyos edzem, kitaláltam egy mókás gépet, vélemény?

Figyelt kérdés

Fémmegmunkálásból élek szóval elég jól értek a vasakhoz és szeretek vele barkácsolni, fegyencedzéssel kezdtem, aztán kiegészítettem sok más gyakorlattal az edzésemet elég szépen fejlődtem is, de olyan dolgokra mint kézenállásból leengedni majd kinyomni magam, szerintem én így nem vagyok képes felfejlődni... kézen állni már tudok fal nélkül is, de ha le engedném magam annak mindig pofára esés a vége... 85 kg vagyok, viszont 60kgot ki tudok nyomni állva a fejem fölé.

Szerintetek jó ötlet lenne barkácsolni egy állványzatot rajta egy csigás huzalos rendszerrel amely egyik végébe beakaszthatnám valamilyen módon a lábam, a másik végén pedig 20-40kg változtathatóan függene, így az "húzva" besegítene nekem a mutatványba, tovább gondoltam, és ki tudnám úgy alakítani, hogy akár különböző streetworkout gyakorlatok mozdulatsorát kivitelezhetném rahta, úgy hogy a szerkezet lekönnyíti a súlyomat...



2014. jan. 8. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Különböző erősségű gumiszalagok szerintem tudják ugyanezt
2014. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nos igen, de azt nem tudom ingyen beszerezni a munkahelyemen :D
2014. jan. 8. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a könyves megoldás egyszerűbb lenne.

lemérsz 15 centi könyvet,ha nagyon nem megy 20 centit,lerakod a falhoz.

lefelé menet megérinted fejjel és már mész is vissza,nem sokat mozogsz.

ha megvan a kitűzött ismétlés szám,csökkented 2 centivel a halmazt és kezded elölről,addig amíg nem marad könyv se és meg is vagy.


inkább egy parallett-et fabrikálj ha már vasakkal dolgozol,hogy tudd teljes mozgástartományban végezni a gyakorlatot ha megvagy a sima változatával.

2014. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*paralette
2014. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, bár így fejjel lefelé.. :D egy srác az egykezes húzódzkodást gyakolrolja csigákkal :D
2014. jan. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán jó ötlet, ha úgyis van hozzá cucc, meg meg tudod csinálni.
2014. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:) falnál nyomásnál az adja az erőt ha csak tartod magad:)

meg a fekvőtámasz minél fentebb legyen a lábad annál könnyebb lesz :)

és jó ötlet amit írtál :)

2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!