Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyal hogyan tudom...

Saját testsúlyal hogyan tudom edzeni a bicepszemet?

Figyelt kérdés
húzodzkodáson kivül(nem azért mert nem tudok húzodzkodni) hanem azért mert egy edzésen 4 gyakorlatott akarok csinálni!

2014. jan. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=OMxejvtqzO4


Ami neked kell az 3.15től megy

2014. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3:15-től tricepsz megy, miről beszélsz?
2014. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod máshogy. Súlyzós vagy gumiszalagos bicepszezés kellene még mellé. Vagy bármi egyéb dolgokkal is lehet bicepszezni, pl mosópor, karton ásványvíz, stb. Saját testsúlyost nem tudok az alsó fogású húzódzkodáson kívül.
2014. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a videóban az hátsó támaszos tolódzkodás, ami pont tricepsz gyakorlat.
2014. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha inkább teljes test edzéseket csinálnál?

Úgysem lehet nagyon variálni a dolgokat saját testsúlynál igy az alapokból menne nagyon sok sorozat.

2014. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van még pár gyakorlat, csak ahhoz kellene olyasmi kötél, mint a trx, csinálj magadnak és máris meglesz a 4 gyakorlat.
2014. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés akkor megprobálok összebarkácsolni valami gyürüfélét! és kösszi szépen a válaszokat!
2014. jan. 3. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, az is jó ha gyűrűket raksz fel, lehetőleg csatos, állítható gurtnival, mert akkor állíthatod a kötél hosszát. Így tudod használni trx gyakorlatokhoz is meg gyűrű gyakorlatokhoz is, én is így csinálom.
2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én arra csinálok 8 sorozat alsó fogású húzódzkodást. Nem hatalmas tőle de sulikondiba 26 kilóval szériáztam.
2014. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!