Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamit sportolni, de fogalmam sincs, hogy mit. Olyat szeretnék, amit nem egy vagyon űzni, fogyhatok is tőle, és szórakoztató (tehát nem futás, felülések, stb.). Ráadásul rettentő béna vagyok, ha értitek, hogy értem. Fontos lenne, mert egészségesebb életmódot szeretnék folytatni, nem mindig csak itthon ülni, valamin le szeretném vezetni az agressziómat (:D), vágyok valami kis izgalomra, szórakozásra, és eléggé zavar az alakom.


Sajnos eddig bárhogy is törtem a fejem, nem jutott eszembe olyan sport, ami megfelel a "feltételeimnek."

Bármi ötlet? Megköszönném, nagyon jól jönne.



2013. dec. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Airsoft, biciklizés! :)
2013. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, azt még elfelejtettem odaírni, hogy 14/L :)
2013. dec. 26. 19:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Az airsoft számomra inkább az a "néha-néha kipróbálós" fajta, a biciklizés pedig nekem túl unalmas. Azért köszi!
2013. dec. 26. 19:15
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
100%
Vegyél bérletet egy közeli fitnesz-terembe aerobic órára, ha van olyan, hogy hot iron, akkor azt próbáld ki. A te életkorodban már fontos lenne elkezdeni a normális alakformálást, tinglitangli sportokkal ez már nem fog menni. Ha pedig egyedül nem szeretsz edzeni, emiatt kiesik a fegyencedzés és a súlyzós edzés, akkor a legjobban jársz heti 2-3 csoportos női tornával.
2013. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linus23 válasza:
100%

Sokmindentol fugghet:

Budapesti vagy?

Tomegkozlekedessel jutnal el az edzes helyszinere?

Kuzdosport vagy labdajatek szoba johet?


En szemelyes tapasztalat alapjan tudom ajanlani a kosarazast (klubot nem tudok, gimiben csinaltam), roplabdat (Habzsi),

vagy az agresszio levezetesere szerintem tok jo lehet a tamburello (leginkabb olyan, mint a tenisz, csak maskent, mas utovel, mas palyan, csapatban). Klub: pl. Tamburello Angyalfold.


Ezek azert jok, mert nem egyenileg kell "uznod oket", hanem tarsakkal - igy kisebb esellyel unsz rajuk - ez pl. mindig fontos motivacio volt nekem.


Ha nem Budapesten vagy nagy varosban laksz, akkor erdemes inkabb onnan kiindulni, hogy milyen lehetosegek vannak a lakohelyedhez kozel..., mert ez elegge leszukithet ia kort.

2014. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kezdj el hullahopp karikázni. kimész a szabadba, és gyakorolsz. fogyaszt, és ráadásul marha élvezetes, ha trükköket is megtanulsz (de amúgy anélkül is). ha van rá lejetőséged zumbázz. remélem segítettem! :)
2021. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!