Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas ismetlesszammal izmosodok?

Magas ismetlesszammal izmosodok?

Figyelt kérdés
15-30 kozott gondoltam
2013. dec. 20. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor pedig erőre edzel inkább.
2013. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
most egy kicsit osszezavarodtam hogy is van ez??? ha sokat fekvot akarok nyomni akkor az allokepesegem kell edzem.Es ha olyat csinalok amibol max 5 megy akkor ero.De ha ero a cel akkor jobban fejlodok igy vagy melyik a jobb??a celom hogy tobb fekvot csinaljak.
2013. dec. 20. 20:39
 13/20 A kérdező kommentje:
bocs nem olvastam el figyelmesen mar ertem koszi a valaszokat
2013. dec. 20. 20:45
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha az erő a cél, akkor olyan nehéz gyakorlat kell amivel kevés ismétlés megy. A nagy ismétlésszám pedig az allóképességet fokozza.
2013. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de ez nem logikus ahhoz hogy sok fekvotamaszt lenyomjak erore van szuksegem nem ?-.- na mindegy amugy te eltond kepzelni a kemeny testepitoket hogy tudnak-e kuki pushup-t vagy egykezes huzozdkodast?mert tobb evtizede edzene (vannak olyanok) es biztos jo allokepesseguk van.
2013. dec. 20. 20:49
 16/20 anonim ***** válasza:
A sok fekvőhöz nem erő kell hanem allóképesség.
2013. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
es az szkanderhez ero vagy allokepeseg kell? amugy ez az utolso kerdes es nagyon halasan koszonom!
2013. dec. 20. 21:02
 18/20 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem akartam én ellent mondani Montez :D Persze, hogy volt nagy súly is, de akkora amivel megy 12 ismétlés. Szerintem olyan edzésterv nincs is (vagy semmi értelme), ahol végig magas ismétlés megy, mert nem, hogy növelni de még csökkenteni is kéne a használt súlyon. Ha állóképességre akar valaki edzeni akkor meg köredzés.
2013. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A szkanderhez kell erő is és állóképesség is. Hiszen ha nem az első pillanatban tudod lenyomni a kezét, akkor ott már az állóképesség lesz a döntő.


Értem Dogmatix.:)

2013. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dogmatix91 ***** válasza:
Szkanderhez technika kell különben eltöröd a karod ha egy erősebb emberrel akadsz össze :D
2013. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!