Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani kevert...

The viper kérdése:

Tudnátok ajánlani kevert összetételű fehérjét ami 4-5 kg között mozog?

Figyelt kérdés
Azért akarok 4-5 kg venni mert gazdaságosabb.Olyan fehérjére gondolom ami legalább 70%-os és minőségi.

2013. dec. 16. 11:29
 1/4 dirtboy ***** válasza:
kevertből ilyet nem nagyon találsz,vegyél kétfajta tiszta fehérjét aztán majd a shékerbe olyan arányba kevered amilyenbe akarod.
2013. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen...pl hallod néztem ezt a mutantnak a fehérjéjét amiben kevés a fehérje tartalom de sokan írták hogy tömegben rendes kaja mellet hozott tömeget.
2013. dec. 17. 12:58
 3/4 dirtboy ***** válasza:

a mutant wheyre gondolsz biztos,bármi hozhat tömeget csak megfelelő mennyiségben kell inni valamint kell egy jó étrend mellé.

nyilván akik írták hogy hozott tömeget valami amatőrök lehetnek mert hozzáértő eleve véleményt sem ír mivel nagyrészt az étrenden múlik a dolog nem pedig 1db kiegészítőn.

2013. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen ,nyilván! alapot kell rendbe tenni utána jöhetnek a dolgok! csak anyagilag nem tudom azt megfizetni h meglegyen 1hó ra xy kg hús azért is akarok valami nagy kiszereléses fehérjét mert hát gazdaságosabb meg tudnám fedezni a napi fehérje szükségletem felét vagy egy részét.
2013. dec. 19. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!