Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő már ilyenkor elkezdeni?...

Késő már ilyenkor elkezdeni? Ti mit tanácsoltok? Belekezdjek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban néptáncoltam kb. fél évig, az alatt nem tanultam sokat, de most szeretnék elmenni egy kurzusra.

Amúgy sokan mondják, hogy nem tudnák elképzelni, hogy én néptáncolok, mert nem az én stílusom (azért mondják, mert hip-hopot hallgatok, és az öltözködési stílusom is inkább arra hajaz), de nekem nagyon tetszik, és én nagyon szeretném azt kimondani egyszer, hogy: igen, 14 éves korom óta néptáncolok.

Késő ilyen korban elkezdeni? Nem táncoltam eddig semmit.



2013. dec. 6. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem késő, nyugodtan vágj bele:)
2013. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy a tánc főleg a népi nincs korhoz kötve. Hisz régen a 60 éves bácsikák is fiatalokat megszégyenitve ropták a táncot.Nyugodtan vágj bele csak arra figyelj olyan csoportba kerülj ahol tudsz is valami újat tanulni mindig és nem leragadsz egy táncnál. :P
2014. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sose késő :) és ha ez megnyugtat, gimis koromban lány létemre hiphopp/rapper öltözékekben pompázva hurcoltam a sok fehér alsószoknyámat nagy büszkén mindenfelé, iskolába, fellépésre, volt hogy kapucni pulcsikban, bőszárú óriási gatyában, hajamban pedig decens néptáncos szalagos hajfonattal igyekeztem a szereplésekre :) nagy poén volt, senki nem röhögött ki, inkább felbátorodtak, hogy ha ilyen van, akkor semmi sem ciki! Nálunk is voltak olyanok, akik későn kezdték, még a felnőtt csoportunkba is jöttek felnőttek, és betanultak. Táncolj, a legjobb dolog a világon a néptánc!
2014. ápr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!