Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges így izmosodni?

Lehetséges így izmosodni?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne,hogy tudnék-e kicsit izmosabb lenni úgy hogy minden második nap erösitek,viszont nem minta étrend szerint étkezek? Nem eszek semmi cukrosat,de a felvágott az minden napos. Lehetséges-e ez így? Nem valami fitness modell külsö csak kicsit izmosabb,szebb alak. Elöre is köszi és ha hülyeséget kérdeztem akkor ne harapjátok le a fejem:) 16/L 49kg,162 cm
2013. nov. 24. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze így is tudsz izmosodni.
2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Normális étrend nélkül szinte semmit se fogsz elérni! Írj privit, küldök egyet neked :)

22/L

2013. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze egy jó étrenddel jobban lehetne fejlődni.De az nagy marhaság,hogy csak úgy lehet.Én például délelőtt szendvicseket meg almát eszek.Ebédre mint az átlag emberek pörkölt nokedlival vagy rizs csirke combbal,főzelékek stb.Vacsorára meg ugyan ezt ha marad belőle:).Ha nem marad az ebédből akkor szecsó megint vagy rántotta.Én ilyen étkezéssel szedtem fel 20 kilót 3 év alatt.Meg még egyszer olyan erő vagyok mint régen.Fekve 112kg,mélyguggolás 90kg,felhúzás 150 kg.Jó ha van frankó étrend de ha az van amit eléd tesznek az is jó.
2013. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!