Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodni szeretnék, tömegnöve...

Izmosodni szeretnék, tömegnövelő étrenden vagyok. Elég édesszájú vagyok, egészséges összetevőkből álló sütit lehet enni azért néha ugye?

Figyelt kérdés
gondolok itt zabpehelyre,kókuszliszt,dió,mák,kókuszolaj,nyírfacukor,tojás,zsírszegény túró,fehérjepor stb. ha ilyen alapanyagokból állítom össze a sütit akkor az annyira nem gáz ugye? nem napi 10 szeletre gondolok,csak néhanapján.
2013. nov. 2. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, belefér, max ha nagyon zsírosodsz, akkor tudod majd, hol kell keresni a hibát. Ajánlom a builder-gasztrót, vannak testépítő-tiszta süteményeik.
2013. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés,köszönöm szépen! Egyébként,pont az a gondom,hogy elég sokat kell ennem,hogy picit is hízzak,egyedül hasra megy könnyen sajnos.karra elég nehezen izmosodom,de izomhoz,meg ugye tömegnövelő étrend kell.57 kilo vagyok,de ha tényleg annyit eszem,mint amennyit előír a tömegnövelő étkezés,akkor inkább fogyok,ezért kb úgy kell kajálnom,mint egy 70 kilosnak :D persze normális kajából,de tény,hogy melóban lemozgom,valószínűleg azért lehet ez.
2013. nov. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!