Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valaki aki segitene...

Van valaki aki segitene tömegnövelővel kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem először tömegnövelőt szedni.A dobozra úgy van irva,hogy egy adagot 80g-ot 250ml vizbe tegyek,de ez nekem valahogy sok.Most vagyok 174cm magas és 83 kg.Nem tudom,hogy érdemes-e kisebb adagban is fogyasztani.Vagy valami tipp az elfogyasztására? Előre is kösz :D

2013. okt. 17. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
írd már le hogy melyikről van szó. De szerintem az nem lehet sok.
2013. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
New Mass Mutation-Megabol...ez a neve
2013. okt. 17. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól látom ebben 30% a fehérjetartalom, ami nem rossz.

Neked kell edzés után 40g fehérje, tehát ebből neked kellene vagy 120grammot meginni, a 80g az nem is elég.

Más tömegnövelőből is 100-150 grammokat kell meginni, nem is értem ezt a 80 grammos ajánlást.

2013. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja..ez mind szép meg minden,de valahogy nem tudom meginni igy az összeset..kicsit szarul megy le..nem tudom valami kajába keverni valahogy (pl : műzli)? vagy valami ötlet amivel fogyaszthatom?
2013. okt. 17. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ehhez már nem kell müzli, van abban elég szénhidrát.

Akkor igyál kevesebbet, de ez hidd el hogy marha kevés.

2013. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak azért kellene hogy ne legyek szarul.Olyan mintha hányingerem lenne mikor iszom. Csak ezért kellene a műzli vagy valami.
2013. okt. 17. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok már mit mondani, ha neked úgy jó próbáld meg, de szerintem nem kellene hozzá müzli.
2013. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

240g / adag

ebben van

30g protein


TEhát ha ennek az adagját le akarod csökkenteni akkor olyan kis mennyiségű fehérje lesz benne, hogy azzal nem lehet mit kezdeni.


Esetleg ha lecsökkented mondjuk 80g-ra, akkor még dobjál hozzá MINŐSÉGI whey proteinből 30g-ot. Aztán ha kiürül a doboz hajtsd el kur-vára messzire.

2013. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!