Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő vagy szálkásító?

Tömegnövelő vagy szálkásító?

Figyelt kérdés
Ha úgy szeretnék nekiállni az edzésnek, hogy van rajtam egy-két kiló felesleg (egy kisebb has), érdemes a tömegnövelő edzéssel foglalkoznom, vagy előbb fogyjak le a szálkásítóval?
2013. okt. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyinél még nyugodtan menjen a tömegnövelő.
2013. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem edzés, hanem étrend.
2013. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztosan? Nem csak a hasamon van felesleg, hanem egy kicsi a mellemen és a fenekemen is, de azért még nem vagyok dagadt disznó, hanem endomorf típusú (hízásra hajlamos). Attól tartok, hogy ha nekifogok a tömegnövelésnek, csak tovább fogok hízni.
2013. okt. 24. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nő vagy?


Egyébként óvatosan kell emelni a ch-t, adagolni a gyors ch-t edzés után, és nem kell félreenni.


Az tök mindegy, hol van zsír rajtad, az össz % számít. Egy gyenge húszasig még el lehet kezdeni tömegnövelni, de persze ez nem aranyszabály, le is szálkásíthatsz előtte, ha nagyon akarsz, nem változtat semmin, csak egy kis plusz idődbe kerül.

2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 18 éves
2013. okt. 24. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár kiló zsírral ne törődj, tömegelj inkább.
2013. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!