Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Arról szeretnék érdeklődn...

Kopmáté kérdése:

Üdv! Arról szeretnék érdeklődni hogy mikor állhatok újra munkába ha október 27. -én eltört a sípcsontom és ilyen titán lemezes eljárással műtötték meg? Mennyi idő az a rehabilitáció AMIRE ÚJRA tökéletes lesz lábam?

Figyelt kérdés
amit fontosnak tartok 23 éves vagyok és december 9.én próbálok majd ráálni elöször orvos jelenlétében

2013. nov. 21. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt neked kizarolag az az orvos fogja tudni megmondani, aki mutotte. az is lehet, hogy sosem lesz teljesen olyan, mint a regi, benne van a pakliban, eleg sulyos tores kellett hogy legyen ha lemezeket kellett beepiteni.


megis mire szamitottal, a korulmenyek, a tores milyensege, a mutet sikere, meg par 'aprosag' ismeretenek teljes hianyaban mit lehet erre mondani...?

2013. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hét + 2-3 hónap rehab, mire sportra is használhatod.(ez a min.)
2013. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerősömnek is ilyen sérülése volt, ugyanúgy sípcsontja törött, szintén lemezekkel, a térdénél és a bokájánál csavarozva. Ő 8hétig volt gipszben, aztán kb még három hónapig kellett járnia gyógytornára, meg ilyesmire. Azt elfelejtettem írni,hogy ő focista, kb. a műtét után egy évvel engedélyezték neki a sportot, mindig kicsit többet játszott, ma már egész jól tudja használni, dolgozik, focizik, nincs vele gondja, az időjárást érzi meg.
2013. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!