Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen izmokat kell erősíteni,...

Milyen izmokat kell erősíteni, és hogyan, ahhoz hogy jól tudjak fára mászni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez most furcsán hangzik. De szeretnék megtanulni fára mászni, mert van egy kisebb erdő a környékünkön.

Kisebb koromban tudtam, és akkor sokat másztam is, de sajnos kijöttem a gyakorlatból, s most újra kéne erősödnöm.

Ott éreztem a legjobban magam, messze a megszokott mindennapoktól, a forgalmas világtól. A nyugalomban, nincs is annál jobb.


Légyszi kíméljetek meg a nem normális válaszoktól.

Az értelmes, és hasznos válaszokat pedig előre köszönöm.



2013. nov. 17. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
fogás erősítés függeszkedéssel,húzódzkodás,szűk húzódzkodás bicepszre,lábemelés függeszkedve.
2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte minden izomra szükség lehet famászáskor..

Sok sajáttestsúlyos gyakorlat, hogy önmagadat elbírd a lehető legtöbb pozícióban.


Fekvőtámasz, húzódzkodás, soksoksok guggolás.

Illetve ezek nehezített változatai. (pl egykezes, egylábas)

2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokat fogok edzeni az biztos, hogy megint formába legyek.


Valaki azt még meg tudná mondani, hogy kb. mennyi idő alatt érhető el valami eredmény?

( Tudom, hogy rengeteg idő kell hozzá. )

2013. nov. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!